Jaki prezent wybrać parze młodej?

Macie zaproszenie na imprezę weselną? W bieżących czasach podróż na taką imprezę nie jest już taka prosta! Sprawdź co powinno się uczynić, aby ekspresowo i bez najmniejszych problemów przyjść na tak ważną uroczystość zarówno dla Was, oraz dla państwa młodych.

Kluczową kwestią jest dobór odpowiedniego transportu. Jednym z rozwiązań jest podróż własnym autem, natomiast jeśli nim nie dysponujemy pozostaje nam PKS, lub PKP. Przy tej drugiej możliwości powinno się sprawdzić, czy jest nam wymagany test antygenowy dla podróżnych. Ma prawo się również przydarzyć tak, że dla osób po szczepieniu są przewidziane szczególne dodatkowe miejsca, powinno się wtedy zaznaczyć tę alternatywę, jeśli wzięliśmy 2 szczepionki. Trzeba też wiedzieć, że przy wejściu pracownik ma pozwolenie by skontrolować, czy mamy ważny test antygenowy z zaświadczeniem.

Następnym punktem jest zakup dobrego podarku dla młodych. Większość zaproszonych decyduje się na kupno wina lub książki oraz podarowanie pieniędzy w kopercie, w tym wypadku należałoby dowiedzieć się co tak naprawdę będzie potrzebne nowożeńcom, możemy wybrać na przykład urządzenie wielofunkcyjne lub TV, lub jakiś inny przyrząd AGD, jaki w ich miasteczku jest ciężko dostępny. Nie zapomnijmy jednakże, że przy wejściu do niektórych sklepów trzeba mieć test antygenowy z zaświadczeniem i okazać go pracownikowi, który oszacuje, czy w sklepie nie ma zbyt dużej liczby ludzi.

Jeśli wybierasz się w zagraniczną podróż to warto sprawdzić testy covid-19 z zaświadczeniem dla podróżnychPatrząc na to jak szybko zmienia się suma ludzi, która ma możliwość uczestniczyć na imprezie weselnej wskazane jest, żeby wszyscy uczestnicy byli wyposażeni w testy antygenowe z zaświadczeniem. W razie inspekcji sanepidu możecie swobodnie okazać takowe zaświadczenia i nie zamartwiać się tym, czy tak istotna uroczystość nie zostanie przed czasem zakończona.

A na koniec jeszcze jedna sugestia! Jeżeli zrobiony test się przeterminował, lub zwyczajnie nie mieliśmy czasu na diagnozę, w każdym przypadku damy radę skorzystać z green pass test covid online! Bacząc na to ile się czeka na wynik testu covid-19, to jest to dobra alternatywa, która może ocalić planowany wyjazd w newralgicznym momencie.