Ślub w śniegu

ślub w śnieguJeżeli chcemy, aby dzień naszego ślubu był naprawdę wyjątkowy, to warto jest go zaplanować w taki sposób, w jaki nie zrobił tego nikt inny przed nami. Mało kto planuje swoje wesele zimą, warto więc sprawdzić jakie ceny są wtedy w różnych hotelach i na salach bankietowych. Dodatkowo, w okresie zimowym może nam być dużo łatwiej ustalić termin z orkiestrą, czy fotografem, ale także wybrać najlepszą dla nas salę, ponieważ w takich miesiącach zimowych, nie ma zbyt dużego obłożenia na takie usługi.

Dodatkowo może się okazać, że dzięki temu, że poza sezonem jest taniej, możemy trochę zaoszczędzić na weselu, albo w tej samej cenie przygotować coś jeszcze lepszego w tym wyjątkowym dla nas dniu. Możemy na przykład przy sprzyjającej pogodzie w górach, zaprosić wszystkich na wesele w śniegu, a zamiast poprawin, możemy wszyscy razem pojeździć na nartach, czy też na sankach. Jeżeli organizacja całej imprezy będzie tańsza ze względu na porę roku, to zawsze możemy rozważyć opcję wykupienia gościom karnetów na narty.

państwo młodzi na nartach

Co więcej, korzystając z możliwości technologicznych takich jak kamery na stoku, osoby, które nie będą mogły świętować tego dnia z nami, będą mogły chociaż częściowo w nim uczestniczyć. Możemy nawet ustawić się do grupowego zdjęcia pod jedną z takich kamer, żeby na przykład ciocia, która nie mogła dojechać, mogła chociaż przez chwilę popatrzeć na całą rodzinę. Taki ślub na pewno zapadnie wszystkim w pamięci i to na długie lata. Możemy też zorganizować wspólny przejazd na nartach pod jedną z takich kamer. Taki gest na pewno zostanie doceniony przez bliskie nam osoby, które z różnych względów nie będą mogły się pojawić na naszej uroczystości.

Ślub w śniegu będzie też nie lada atrakcją dla wszystkich dzieci w naszej rodzinie, które dodatkowo będą mogły spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Przyjemniej też będzie się jadło wszystkie ciepłe potrawy. Taki rosół po ślubie będzie idealny na rozgrzanie, a w lecie wiadomo, często po zjedzeniu jedynie samej zupy, część osób się zgrzeje. Warto pomyśleć nad tym, czy może jednak nie zaplanować swojego ślubu w pięknej, zimowej scenerii.