Pomysł na wieczór kawalerski

wieczór kawalerskiOstatnimi czasy, niezwykle dużą modą cieszą się Exit roomy. Jest to doskonała gra, która pozwala kształtować pracę zespołową jak i również rozwiązywanie tajemnic pod presją czasu. Warto się tam udać w grupie naszych znajomych czy też rodziny. Można także zorganizować tam imprezy np. urodziny, a w związku z tym, że w większości takich miejsc jest kilka pokoi – tajemnic dlatego też możemy się tam także spotkać w dużej grupie.
Ostatnimi czasy bardzo popularne stało się organizowanie wieczorów panieńsko – kawalerskich w pokojach zagadek. Szczególnie, jeżeli są to kameralne uroczystości. Zazwyczaj przychodzą 2 drużyny, jedna ze strony przyszłej Panny Młodej, a druga Pana Młodego oraz dzielą się na dwa pomieszczenia, a później ze sobą konkurują, komu pierwszemu uda się rozwiązać tajemnicę skrytą w tajemniczych pomieszczeniach. Po rozwiązaniu tajemnic narzeczeni mogą iść dalej celebrować ostatnie dni swojej wolności i świętować sukces.
faceci

Exit roomy to również rewelacyjna przyjemność dla wielbicieli seriali kryminalnych – w każdym pomieszczeniu, tak jak w każdym odcinku serialu znajduje się inna zagwozdka. Dzięki takim grom można się poczuć jak Sherlock Holmes oraz Watson. Do tego ceny w tego typu pokojach za osobę, są porównywalne do cen za bilety do kina, a jest to rozrywka, która sprawi, że będziemy musieli wytężyć swe umysły, ale też będziemy się wspaniale bawić. Istotne jest również to, że nie wszystkim grupom uda się znaleźć rozwiązanie w przeznaczonym okresie w związku z tym jeżeli nam się uda, to mamy prawo być z siebie dumni.

W trakcie tego typu rozrywek jesteśmy w stanie się również dowiedzieć czegoś więcej na temat współuczestników. W pokojach tajemnic jest dużo zadań, które wymagają różnych umiejętności od graczy i wtedy okazuje się, który z naszych znajomych jakie posiada kwalifikacje. Exit roomy coraz częściej też są wykorzystywane w celach integracyjnych. Mnóstwo korporacji wynajmuje pokoje dla własnych podwładnych, którzy później losują do którego pomieszczenia trafią. Dzięki temu pracodawca może wymieszać pracowników szeregowych z pracownikami wyższego szczebla, lub biurowymi. To pozwala się bardziej poznać w ramach konkretnej jednostki co wpływa na stosunki w pracy. Jak można zauważyć pokoje zagadek są dla wszystkich jak i również na każdą okazję.