Ślub w plenerze

Jeżeli tylko mamy ochotę, to możemy jak najbardziej zorganizować nasz ślub w plenerze. Oczywiście wtedy musimy go zaplanować w takiej porze roku, żeby nie było ryzyka opadów, ani innych załamań pogody. Najlepiej też żeby nie było zbyt gorąco, ponieważ wtedy też nie będzie nam dobrze spędzić całej uroczystości w pełnym słońcu.

Wystarczy wcześniej ustalić termin, znaleźć odpowiednie do tego miejsce oraz koniecznie zarezerwować termin z urzędnikiem. Kiedy załatwimy już to wszystko, to na spokojnie możemy zacząć dalsze przygotowania. Ślub w plenerze, odpowiednio zaplanowany to wyjątkowo piękna ceremonia. Warto więc się zastanowić, czy właśnie w taki sposób nie chcemy zorganizować naszej uroczystości.

Trzeba tylko wziąć pod uwagę ilość gości, a także dobrze przygotować nawierzchnię, żeby państwo młodzi nie musieli iść na przykład po żwirze albo po trawie, wiadomo, że taki spacer, nawet krótki zniszczy obcasy i buty panny młodej nie będą się dobrze prezentowały, a przecież będzie miała przed sobą całą noc tańczenia.